Katalogas

Read description

Aukštaitijos bravorai. „Aukštaitijos bravorai“ yra susivienijimas, kurio nariai yra LIETUVIŠKI, nepriklausantys užsienio kapitalui mažieji alaus bravorai. Jie veikia Aukštaitijos regione ir reprezentuoja lietuviškos aludarystės tradicijas. Susivienijimo tikslas – populiarinti nepriklausomus mažuosius aludarius ir jų verdamą alų – Aukštaitijos autentiškos aludarystės pavyzdį.

Read description

Grolsch. Alaus „Grolsch“ bravoras pradėjo veikti 1615 m. mažame miestelyje Grolle (šiandien Groenlo). Miesto pavadinimas verčiamas kaip „žalias pasaulis". „Grolsch“ buvo žinomas kaip alus iš žaliojo pasaulio.
„Grolsch“ – alus su charakteriu.

Read description

Kozel. Unikalus alus iš Čekijos, kuris tapo žinomu visame pasaulyje dėl savo puikaus skonio ir draugiško pavadinimo.

Read description

Peroni. 1846 metais Francesco`as Peronis įkūrė pirmąją „Peroni“ alaus daryklą Vigevano miestelyje. „Peroni Nastro Azzurro“ gimė 1963 m. Jo pavadinimas reiškia „mėlynasis kaspinas“. Taip vadinosi vienintelis itališkas garlaivis, kuris laimėjo transatlantines lenktynes 1933 m. „Mėlynasis kaspinas“ buvo šių prestižinių lenktynių pagrindinis prizas.
„Peroni Nastro Azzurro“ yra itališkas stilius pritaikytas alui.

Read description

Pilsner Urquell. Tai pirmasis pasaulyje „pilsner“ tipo alus, kuris tik vėliau buvo pavadintas „pilsneriu“. Jis taip pat pirmasis auksinis ar kitaip, – skaidrus alus pasaulyje. Iki 1842 m., alus buvo tamsus ir drumzlinas, pateikiamas mediniuose bokaluose, o ne skaidriose taurėse. Visa tai pakeitė „Pilsner Urquell“. Taigi kiekvienas „pilsneris“ šiandien, ir tuo pačiu dauguma „lager“ tipo alaus vardų, tiesia savo kilmės kelius atgal į pradžią, – į „Pilsner Urquell“, originalųjį „pilsnerį“.