05-08-2017

VALDO ir GERARD BERTRAND Vyno dienose 2017

„Vyne yra tik 13 proc. alkoholio ir 87 proc. kultūros“ – J. Poli

Š. m. gegužės 5-6 dienomis, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, vyko didžiausia Baltijos šalyse vyno paroda „Vyno dienos 2017“. Renginyje savo gėrimus pristatė per šimtą dalyvių: užsienio ir Lietuvos vyndariai, aludariai, gėrimų platintojai bei kitos įmonės.

Eugesta šių metų parodoje dalyvavo su dviem gerai žinomais prekių ženklais – vienu geriausiu Prosecco VALDO ir Pietų Prancūzijos ambasadoriumi Lietuvoje GÉRARD BERTRAND!

Parodoje dalyvavo virš 5000 lankytojų, kuriuos Eugesta pasitikimo vasariškai ir linksmai nusiteikę – ryškios spalvos, gaivūs aromatai, nuotrauka atsiminimui ir puikaus vyno taurė. Parodos metu buvo spėta pabendrauti daugiau nei 40 naujų ir esamų klientų, jiems pristatytos siūlomos naujienos.

Parodos svečiai taip pat turėjo neeilinę progą susipažinti su gamintojais iš užsienio: VALDO atstovas Emiliano Fermo bei Gérard Bertrand atstovas Brice Navarro. Jie ne tik išsamiai papasakojo įmonių bei prekių ženklų istorijas, supažindino su geriausiomis gėrimų savybėmis, bet ir įnešė visam stendui pikantiško prieskonio.

Renginio akimirkos:

VynoDienos2017 N

VALDO – viena pirmųjų Prosecco vyninių. Ji įsikūrusi pačioje Valdobbiadene miestelio, laikomo geriausia vieta Prosecco gamybai, širdyje. Valdo fokusuojasi tik į tai, ką moka geriausiai – t.y. Prosecco gamyba. Vyninė gamina tik putojančius vynus ir tą daro jau daugiau nei 90 metų.

GÉRARD BERTRAND – Pietų Prancūzijos ambasadorius Lietuvoje. 2 400 val per metus šviečianti saulė, jūra, švelnus klimatas ir mėlynas dangus – tai gamtos dovanos Languedoc regionui. Jame įsikūręs Gerard Bertrand „Wine Spectator“ nominuojamas geriausiu ir labiausiai apdovanotu Prancūzijoje vyndariu.