03-19-2018

Eugesta – Pažangiausias tiekimo grandies partneris

Penktadienį Lietuvos prekybos įmonių asociacija paskelbė „Populiariausia prekė 2017″ rinkimų rezultatus. UAB „Eugesta“ buvo išrinkta Pažangiausiu tiekimo grandies partneriu, už glaudų bendradarbiavimą gerinant tiekimo kokybę.

Pasitikėjimas, atsakomybė ir atvirumas naujovėms – šios vertybės yra tiekėjų ir prekybos tinklų partnerystės pamatas. Pasitikėdami vieni kitais partneriai gali laisvai dalytis drąsiomis inovacijų idėjomis, diskutuoti apie bendrus tvaraus verslo sprendimus ir siekti geriausių rezultatų. O praėjusių metų rezultatus penktadienį Vilniuje nušvietė „Populiariausia prekė 2017“ rinkimai, kuriuos devintą kartą organizavo Lietuvos prekybos įmonių asociacija (LPĮA). Kasmetinio renginio organizatoriai įtvirtino tradiciją – trečius metus iš eilės paskelbė ir apdovanojo „Metų tiekėjus“.

 Tiekėjų ir gamintojų veiklą šiemet vertino LPĮA ir trijų didžiųjų Lietuvos prekybos tinklų („Maxima“, „Rimi“, „Iki“) atstovai. Aktyvias iniciatyvas plėtojančios ir maksimalių rezultatų kasmet siekiančios tiekėjų įmonės buvo nominuotos šešiose kategorijose:

 – Už glaudų bendradarbiavimą gerinant prekių tiekimo kokybę „Pažangiausiu tiekimo grandinės partneriu“ buvo išrinkta bendrovė „Eugesta“, nuolat gerinanti prekybos tinklų aptarnavimo lygį ir savo partneriams sugebanti patarti, kaip galima sėkmingai spręsti aptarnavimo sistemos problemas.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/m360/naujausi-straipsniai/kas-svarbu-verslo-partneriams-atskleide-metu-tiekeju-apdovanojimai.d?id=77446871