03-18-2016

Diena be spausdinimo

 

Kovo 20 d. – pasaulinė Žemės diena. Šia proga šiandien mūsų įmonėje minima diena be spausdinimo. Raginame visus darbuotojus atkreipti ypatingą dėmesį į savo darbo procesus ir pakeisti įpročius, kurie skatina spausdinti popierių ne ilgalaikiam naudojimui. Galbūt mūsų patarimai bus naudingi ir Jums! 

Nepamirškite, kad: 

  1. Dienos darbus galima patogiai planuoti ne kalendoriuje ar ant lipnių lapelių, o „Outlook“ kalendoriuje ir užduotyse arba kituose elektroniniuose kalendoriuose.
  2. Labai patogiai pasilyginti „Excel“ lenteles galima naudojant funkciją „View Side by Side“, kur atidaro du to paties formato langus vieną šalia kito.
  3. Vengiant spalvoto spausdinimo galima sutaupyti ne tik specialaus popieriaus, bet ir spalvoto spausdintuvo eksploatacinių medžiagų (juose daugiau chemikalų, sunkiųjų metalų). Be to spalvotas spausdinimas kainuoja brangiau.
  4. Susidariusias popieriaus atliekas reikia rūšiuoti. Popieriaus atliekas galima perdirbti 4–6 kartus.
  5. Rankas yra naudingiau džiovinti su vėjeliu, negu šluostyti popieriniais rankšluosčiais. Džiovinant rankas vėjeliu galima išvengti odos išsausėjimo, kurį neretai sukelia popierinių rankšluosčių naudojimas. 

FB diena be spausdinimo