Kodėl „Eugesta“

Esame patikima Jūsų partnerė visose Baltijos šalyse. Siūlome visapusį paslaugų pasirinkimą ir esame pasirengę kuo geriau pasirūpinti Jūsų prekės ženklu.

Mūsų manymu, būti tarptautine platinimo įmone – tai profesionaliai išmanyti kiekvieną rinką. Gausią informaciją apie mūsų rinkas padėjo surinkti praktinė patirtis – produktus tiekiame į daugiau kaip 13 000+ pardavimo vietų Lietuvos, Latvijos ir Estijos rinkose. 

Įmonėje „EUGESTA“ dirba 871 žmonės. Mūsų pardavimo struktūra padalyta į kanalus – taip užtikriname tinkamą dėmesio paskirstymą. Centrinė įmonės būstinė įsikūrusi Lietuvoje (Vilniuje).

Daugiau kaip 100 pasaulinių prekių ženklų pasitikėjimas 

Prekių ženklai

Daugiau kaip 13 000 klientų.

Pardavimai ir Rinkodara

Daugiau kaip 870 darbuotojų

Mums rūpi

25+ metų patirties

Mūsų istorija
 • 3 rinkos

  Teritorijose, kuriose gyvena 6,2 mln. vartotojų, dirbame vieno kontakto principu. Laikydamiesi „vieno langelio“ metodo užtikriname kompleksiškumo mažėjimą, visose rinkose taikomi tie patys darbo metodai ir bendra strategija, palaikoma nuolatinė įgyvendinimo kokybė, o tarp šalių užtikrinama galimybė greitai keistis informacija ir geriausiomis praktikomis. Taip pat galime pasiūlyti ir bendrą tiekimą.

 • Sinergija

  Kad užtikrintume maksimalią investicijų grąžą, gebame suderinti visas viena kitą papildančias veiklas. Taikome vienodą komunikaciją, siekiame bendrų tikslų ir suvokimo, taip pat greitai keičiamės informacija. Tai leidžia pasiekti geriausius rezultatus.
  Mūsų portfelis apima skirtingas kategorijas, todėl galime pasiekti geriausią kainos ir kokybės santykį, remdamiesi masto ekonomija. Partnerių skaičius toje pačioje kategorijoje leidžia mums efektyviai paskirstyti dėmesį ir išvengti nereikalingos konkurencijos. Mūsų stiprybė – KŪRYBIŠKUMAS!

 • Patirtis

  Didžiuojamės savo profesionalia, patyrusia komanda, pasirengusia pasirūpinti Jūsų produktais. Esame įgiję ilgalaikę platinimo patirtį bendradarbiaudami su pasauliniais FMCG prekių ženklų atstovais. Dvidešimt metų dirbame su pasauliniais lyderiais, ir dabar, išmanydami vietos rinką, ją galime efektyviai derinti su geriausiomis pasaulio praktikomis. Turime patirties dirbdami su daugybe įvairių kategorijų partneriais ir galime pilnai aprūpinti rinkas skirtingais pardavimo kanalais.

PARDAVIMO KANALAI

Mūsų tinklo skirtingi pardavimo kanalai – mažmeninė prekyba, HoReCa, biurai ir specializuota prekyba – apima visą šalies teritoriją.

APYVARTA

Nuo pat įkūrimo „EUGESTA“ įmonės apyvarta sparčiai augo – nuo 2 mln. eurų pirmaisiais metais iki daugiau kaip 200 mln. eurų šiuo metu. Tokius rezultatus pavyko pasiekti plečiant portfelį, plėtojant paslaugų spektrą, didinant rinkos dalies geografinę aprėptį.

Eugesta-CORPORATE.pdf