INDIVIDUALIAI PRITAIKYTI SPRENDIMAI

Savo klientams sukūrėme daugybę specialiai pritaikytų sprendimų. Jie skirti produktams, kurie parduodami per konkrečius kanalus ar rinkos dalis arba kurių pardavimo būdas yra specifinis:

 • Kava

  Kad patenkintume ir kavos gamintojų, ir klientų lūkesčius, siūlome visapusiškus sprendimus, įskaitant įrangą, kavą, indus, priežiūros produktus ir priedus. Mūsų komandą sudaro įrangos inžinieriai ir kavos ekspertai – baristai. Jie pasirūpins įrangos montavimu, priežiūra, kokybės kontrole ir personalo mokymais.

 • Alkoholiniai gėrimai

  Mūsų komandos mokymais rūpinasi profesionalūs someljė. Jie apmokys ir Jūsų darbuotojus, taip pat profesionaliai surengs degustacijas klientams. Mūsų įrangos inžinierių komanda pasirūpins alaus išpilstymo įranga, priežiūra ir kokybės kontrole.

 • Gėrimai ir užkandžiai biurams

  Įmonėms, kurios pageidauja rengti susitikimus arba pasirūpinti personalo poreikiais, tiekiame karštus gėrimus ir atitinkamą įrangą, šaltus gaiviuosius gėrimus, užkandžius, indus, priežiūros priemones ir dovanas. Užsakymus galima pateikti naudojantis vartotojui patogiomis internetinėmis prieigomis.

 • Specialios paskirties struktūra

  Pripažįstame, kad didelio masto projektai reikalauja ypatingo susitelkimo. Kad pavyktų pasiekti užsibrėžtų tikslų, esame pasirengę įdiegti specialios paskirties struktūras (pardavimo komandos, prekių išdėstymo ir kt.).

 • Informacinės technologijos (IT)

  Mes stebėsime Jums aktualius pardavimo taškus. Pasitelkę savo IT sprendimus, surinksime bet kokią pageidaujamą informaciją ir pateiksime ją internetu – nuotraukų ir ataskaitų forma.

 

Kontaktai

Raimondas Meižikas

Pardavimų vadovas

Tel. nr.: +370 65555400
E-mail: meizikasr@eugesta.lt

Susisiekite