Pirkite prieskonių KOTÁNYI už 5 € ar daugiau, registruokite pirkimo kvitą ir laimėkite trintuvus (3 vnt.) ir prieskonių KOTÁNYI rinkinius (50 vnt.)!

 

KTNbaneris600x435red

AKCIJOS TAISYKLĖS

1. Akcijos prizai:

• trintuvai (3 vnt.);

• 50 prieskonių KOTÁNYI rinkinių (rinkinio vertė - 15 €). Prizai į piniginį ekvivalentą nekeičiami.

2. Akcija vyksta parduotuvėse MAXIMA XXX 2017 03 16 – 2017 03 29.

3. Akcijoje galima dalyvauti nuo 2017 03 16 iki 2017 03 29, įsigijus bet kurių prieskonių KOTÁNYI už 5 € ar daugiau ir užsiregistravus.

4. Registruokite pirkimo kvitą el. paštu akcija@eugesta.lt, įrašę žodį „Prieskoniai“, savo vardą, pavardę, telefono numerį ir pirkimo kvito numerį bei el. pašto adresą arba www.eugesta.lt internetinėje svetainėje, skiltyje AKCIJOS. Registruotis galima nuo 2017 03 16 iki 2017 03 31 imtinai. Su vienu kasos kvitu galima registruotis tik vieną kartą.

5. Tas pats dalyvis gali užregistruoti neribotą skaičių skirtingų kasos kvitų (patvirtinančių bet kurių prieskonių KOTÁNYI pirkimą už 5 EUR ar daugiau) numerių. Kiekvienas užregistruotas kvitas dalyvaus prizų lošime kaip atskiras vienetas. Užsiregistravę dalyviai turi išsaugoti kasos kvito originalą iki akcijos pabaigos, kai bus išsiųsti prizai.

6. Prizų laimėtojai bus išrinkti burtų keliu ir skelbiami internetiniame puslapyje www.eugesta.lt bei informuojami asmeniškai 2017 04 03.

7. Prieskonių KOTÁNYI rinkiniai laimėtojams bus išsiunčiami paštu, o trintuvai – naudojantis kurjerių paslaugomis. Akcijos laimėtojas el. paštu organizatoriui turės atsiųsti kasos kvito, kurio numeris buvo nurodytas registracijos metu ir išrinktas laimingu, kopiją, o organizatoriui prašant – pateikti ir originalą. Taip pat akcijos laimėtojas el. paštu organizatoriui turės pateikti visus organizatoriams reikalingus ir prašomus dokumentus. Laimėtojas, kuris iki 2017 04 10 nepateikia prašomų dokumentų arba pateikia akcijos taisyklių neatitinkančius dokumentus, netenka teisės į laimėtą prizą ir vietoje jo burtų keliu yra išrenkamas kitas laimėtojas.

8. Akcijoje gali dalyvauti asmenys nuo 18 metų.

9. Akcijoje negali dalyvauti organizatoriaus darbuotojai, su akcija susiję reklamos agentūros darbuotojai bei kiti subjektai, tiesiogiai ar netiesiogiai įdarbinti organizatoriaus, rengiant akciją, taip pat artimiausi šių asmenų šeimų nariai.

10. Gyventojų pajamų mokestį ir kitas pagal įstatymus ir kitus teisės aktus privalomas įmokas už laimėtojus apskaičiuoja ir sumoka akcijos organizatorius UAB „Eugesta“.

11. Organizatorius pasilieka teisę keisti akcijos taisykles.

Registracija